1xbit BitCoin Ödeme

0
153
1xbit BitCoin Ödeme

Güven sorunu yaşatmayacak platformlardan olan 1xbit, kurulduğu günden bugüne kadar binlerce kişiye kazandırmıştır. Sadece Türkiye’de faaliyet sürdürmemektedir. Aynı zamanda Avrupa’nın pek çok farklı ülkesinde de hizmetlerine devam etmektedir. Lisanslıdır ve şirketine dair gerekli bilgilere sitede yer vermiştir. Kendisini daha yakından tanımanız için gerekli açıklamaları kanıtları ile bile yapmıştır. Artık burada para kazanabilirsiniz. Hesap oluşturmak için buradaki linkleri kullanarak siteye gidebilirsiniz. Kayıt olduktan sonra hesabınıza para yatırmanız gerekir. Bunun için 1xbit BitCoin ödeme yöntemini tercih edebilirsiniz. En güvenilir ve en risksiz yöntemlerin başında gelmektedir. Kısa sürede para yatırabilir ve çekim işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Nasıl mı? İşte ayrıntıları…

1xbit BitCoin Yatırımı

Kullanıcılarının risksiz ödeme yöntemleri ile para yatırması adına elinden geleni yapan 1xbit, bu noktada onlara çok sayıda yatırım yöntemi sunmuştur. Tabii risk sadece para yatırırken değildir. Aynı zamanda çekim esnasında da bulunmaktadır. Onu da ortadan kaldırmak adına takibi yapılamayan kripto paralar ile çalışmaya başlamıştır. Artık gönül rahatlığı ile 1xbit BitCoin ödeme yapabilirsiniz. Örneğin siteye kayıt oldunuz ve 100 TL yatırmak istiyorsunuz. O zaman para yatırma kısmına geçeceksiniz. Daha sonra oradan ilgili ödeme yöntemini seçeceksiniz. Ardından gerekli alanları dolduracak ve ödeme bildiriminde bulunacaksınız. 100 TL’ye tekabül eden coin değerinde yapacağınız ödeme sizin hesabınızda 100 TL olarak görünmesini sağlayacaktır.

1xbit BitCoin Promosyonları

Üyelerinin her ödeme yöntemini kullanarak hesaplarına yapacakları ödemelere yatırım promosyonu vermektedir. Tabii burada dikkat çeken kısım yine BitCoin ile ilgilidir. Özellikle 1xbit BitCoin ödeme yöntemini seçeneler için promosyonlar biraz daha yüksektir. Öyle ki %100 yatırım promosyonu, %20 ekleme gibi özel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Hatta ve hatta BitCoin ile spor bahislerine yatırım yapanlar kaybettikleri zaman onlara daha fazla kayıp promosyonu tanıyabilmektedir. Bu da daha az kaybetmenizi ve daha fazla kazanmanızı sağlayacaktır. Ödeme yapılabildiği gibi çekim işlemleri de bu şekilde gerçekleştirilmektedir. Çekmek istediğiniz TL tutarı kaç BTC’ye denk geliyorsa o şekilde size aktarılmaktadır. Doğal olarak onu bozdurabilir ve TL’ye çevirerek banka hesaplarınıza transfer ettirebilirsiniz.