1xbit Ödeme Yöntemleri

0
158
1xbit Ödeme Yöntemleri

Site içerisinde 7/24 aktif canlı destek bulunduran 1xbit kullanıcı memnuniyetine en fazla dikkat eden kuruluşlardan biridir. Kurumsal bir yapısı bulunmaktadır. Her zaman üyelerinin kazanmasına olanak tanımaktadır. Bünyesinde bulundurduğu özellikler her zaman kolay kullanım sunması ve yüksek rakamlar kazandırması adınadır. Bundan sonra dilediğiniz gibi gelir elde edebilecek ve kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Biliyorsunuz ki bünyesinde çok sayıda ödeme yöntemi vardır. Siz de bunlardan faydalanabilirsiniz. Para yatırırken ve çekerken büyük kolaylık sağlayacaktır. Havale, cep bank, kredi kartı, ecoPayz, Paykasa, Neteller, Bitcoin gibi yöntemler sunulmaktadır. Eğer ki 1xbit ödeme yöntemleri hakkında bilgi almak istiyorsanız hemen yazının devam kısmına bakabilirsiniz.

1xbit Para Yatırma Yöntemleri

Kullanıcılarının hesaplarına yapacakları ödemeleri önemseyen ve onların bakiyelerini ciddi ölçüde artıran 1xbit, sadece bununla kalmayıp onların risksiz şekilde para yatırmalarına da yardımcı olmaktadır. Bildiğiniz gibi 1xbit ödeme yöntemleri en risksiz seçeneklerden oluşmaktadır. Bunların başında kripto paralar gelmektedir. Eğer ki onları kullanarak para yatırır ve çekerseniz hiçbir problemle karşı karşıya kalmazsınız. Diğer yandan belirtmek gerekirse mobil cihazlar ile de para yatırılıp çekilmesine imkan tanımaktadır. Artık havale, cep bank, Skrill, WebMoney, PayPal, Paykasa, AstroPay gibi seçenekleri kullanarak da para yatırma şansına sahip olacaksınız. Unutmamalısınız ki her ödeme yönteminin yatırım süresi farklı olmakla birlikte yatırılabilecek minimum ve maksimum sınırlara da sahiptir.

1xbit Para Çekme Yöntemleri

Kayıt olduktan sonra hesabınıza para yatıracaksınız. Onları değerlendirecek ve kazanacaksınız. Kazandıklarınızı da yine 1xbit para çekme yöntemleri kullanarak çekeceksiniz. Bunun için onlarca farklı seçeneğiniz bulunuyor. Örneğin banka hesabınıza ait IBAN numaranızı vererek paranızı alabilirsiniz ya da kredi kartı ödemesi yaptırabilirsiniz. İsterseniz ecoPayz hesabı açabilir ve paranın buraya transfer edilmesini sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde BitCoin ya da diğer coinler ile ödemenizi alabilirsiniz. Kesinlikle 1xbit bunların tamamına açık bir platformdur. Siz paranızı nasıl almak istiyorsanız öyle alacaksınız. Güvenilir olması herhangi bir problemin yaşanmayacağı anlamına gelmektedir. Tabii bazen gecikmeler olabilir ancak bunların da siteyle hiçbir ilgisi bulunmamaktadır. Tamamı seçilen ödeme yöntemleri ile ilgili bir durumdur.